İddaa 1.5 Gol Üstü Nedir, Nasıl Oynanır?

Merhaba iddaacılar,
Her gün olduğu gibi yine sizlerleyiz. Bugün sizlere aktaracağımız konu iddaa 1.5 gol üstü nedir? Nasıl oynanır?

iddaa 1.5 üstü, iddaa 1.5 gol üstü nasıl oynanır?, iddaada 1.5 gol üstü ne demek?, iddaa 1.5 gol üstü nedir?

İddaa oyunu sıkıcılık ve monotonluktan biraz olsun kurtulmak için seçeneklerini ve oyunlarını çeşitlendirme çabasında. Bu çaba ne kadar işe yarar, faydası olur mu göreceğiz. Biz gelelim konumuza. İddaada 1.5 gol üstü ne demek ilk önce onu bi açıklayalım sonra nasıl oynandığına geleceğiz. Tahminde bulunduğunuz futbol müsabakasında hangi takımın veya ne zaman olduğunun önemi yok. Tabi maçın normal süresi içinde olması gerekiyor. En az 2 gol olursa o maç 1.5 üstü bitmiş oluyor. 2’den fazla da gol olabilir önemli değil ama en az 2 şart. Dediğim gibi ilk yarı olmuş, ikinci yarı olmuş, şu takım önce atmış, diğer takım yenmiş hiçbiri önemli değil. Tek önemli olan maçta öyle ya da böyle iki gol olması.

Şimdi gelelim iddaa 1.5 üstünün nasıl oynandığına. Baştan biraz karışık gelebilir ama gayet basit bir mantık üzerine kuruludur. Maç kodunu girdiğimiz bölümün hemen altında “(0-1) (2-3) (4-6) (7+)” kutucukları var. Bunlardan 0-1 olanı işaretliyoruz. Sonra hemen yan tarafta hepimizin bildiği alt üst kutucukları var. Oradan da üstü “Ü” işaretliyoruz. Hemen aşağıda fotoğrafta göstererek konuyu pekiştirelim.

iddaa 1.5 gol üstü nasıl oynanır?

Gördüğümüz gibi yaptığımız bu işaretlemenin anlamı şudur; maçın normal süresi içinde 0 veya 1 golün üstünde gol olacak. Daha basite indirgersek maç içerisinde en az 2 gol olacak. Bu konuyu en basit ve anlaşılır şekilde yazdık ve sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Sizler için alt/üst oyun seçeneklerinden bir diğeri olan 2.5 üstü ve alt nedir başlığı olan https://www.gedop.org/iddaa-2-5-ust-alt-nedir-nasil-oynanir sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Peki 1.5 gol üstünü daha yüksek oranlarla oynayıp daha fazla para kazanmaya ne dersiniz? Sanki şaşırmış gibisiniz dimi. Evet daha yüksek oran daha fazla para dedim. Yani iddaayı internetten oynayın daha fazla kazanın. Sizde ayağınıza kadar gelen bu fırsatı kaçırmamak için üstteki sizler için yaptığımız en güvenilir, kaliteli ve lisanslı sitelerin en süperi olan Betsat’a üye olup daha zevkli, eğlenceli ve kazançlı oyunlar oynayabilirsiniz. Şimdiden bol kazançlı oyunlar…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*