İddaa 3.5 Gol Altı Üstü Nasıl Oynanır?

İddaa 3.5 Gol Altı Nasıl Oynanır?

İddaa oyuncularına iddaa hakkında her detayın açıklamasını yapmaya devam ediyoruz. Bir önceki yazımızda 3.5 gol üstünü resimli açıklayarak sizlere aktarmıştık. Bu yazımızda sizlere aktaracağımız konu iddaa 3.5 altı nasıl oynanır?

iddaa 3.5 alt, iddaa 3.5 altı nedir?, iddaa 3.5 gol altı nasıl oynanır?, 3.5 alt nasıl nedir?

İddaa 3.5 gol altı nasıl oynanır sorusuna cevap bulmak için biraz araştırma yapalım dedik ama gördük ki çoğu kişi bu oyun şeklini diğer alt üst oyun şekilleri ile karıştırıyor. Biz de en doğrusunu ve basit anlaşılır şeklini yazalım dedik. İddaa 3.5 altı nedir diye açıklamamız gerekirse oynadığımız maçta kimin attığının herhangi bir önemi olmaksızın en fazla 3 gol olması 3.5 gol altı olması anlamına geliyor. Tekrar etmekte fayda var hangi takımın veya ne zaman gol olduğunun hiçbir önemi yok. Hatta maçta hiç gol olmasa da olur. Yeter ki maçın sonunda atılan toplam gol 4 golün altında yani en fazla 3 gol olsun. Şimdi 3.5 gol altının nasıl oynandığına gelelim. Tahminde bulunduğumuz maçın kodu 148 olsun.
Maçın kodunu kupona işaretliyoruz.

İşaretleme yaptıktan sonra alt tarafta “4-6” kutucuğunu göreceğiz. Bu kutucuğu da işaretliyoruz.

Daha sonra hemen bu kutucuğun yanında “A” “Ü” bölmelerini göreceksiniz. Biz alt oynayacağımız için “A” kutucuğunu işaretliyoruz.

iddaa 3.5 alt nasıl oynanır?

Yaptığımız bu kodlamalar ile maçta 4 golün altında yani en fazla 3 gol olacak demiş oluyoruz. Ayrıca iddaa da 3.5 gol üstü nedir nasıl oynanır merak edenler 3.5 gol üstü yazımızı da okuyabilirler.3.5 alt veya diğer iddaa oyunlarını iddaanın verdiği oranlardan daha yüksek oranlarla oynamaya ne dersiniz? Bunun için tek yapmanız gereken internetten online iddaa oynamak. Sizlere bu fırsatı kaçırmamanız için en iyi online iddaa sitelerini üstte lisans ve bonus miktarlarını baz alarak Bahisnow ile birlikte sunuyoruz. Kazanmak için bir tık yeter.

İddaa 3.5 Gol Üstü Nasıl Oynanır?

Merhaba iddaacılar,
İddaanın her detayını öğrenmek kazanmanın püf noktalarının başında gelir. Her oyun şeklini, tarzını bilmeliyiz ve bunları harmanlayarak her maça en uygun tercihi yapmalıyız. Bu oyun şekillerinden biri 3.5 gol üstüdür. Peki iddaa da 3.5 gol üstü nasıl oynanır?

iddaa 3.5 üst, iddaa 3.5 üstü nedir?, iddaa 3.5 gol üstü nasıl oynanır?, 3.5 üst nedir?

İlk olarak iddaa 3.5 üstü nedir onu bir anlamak gerekiyor. Oynadığınız maçta hangi tarafın ne zaman, ne şekilde veya hangi öncelikle attığı fark etmeksizin en az 4 gol olması demektir. Dediğimiz gibi ev sahibinin veya konuk ekibin atmış olması önemli değil yeter ki 90 dakika sonunda maç skorunu topladığımızda toplam en az 4 gol olsun. Örnek olarak maçın şu skorlarla bitmesi bizim kazanmamız demektir; 4-0,0-4,3-1,1-3,4-1,3-2,2-4,2-2. İddaa da 3.5 üstünün ne demek olduğunu açıkladık. Şimdi iddaa 3.5 üst nasıl oynanır onu anlatalım. Bunu anlatırken beraber bir kupon üzerinde örnek verelim ki daha anlaşılır ve faydalı olsun. Maçımızın kodu 285 ve biz bu maça 3.5 üstü oynayacağız.

Tabi ilk olarak maçın kodunu kuponu işaretliyoruz.

Daha sonra hemen altında “0-1” “2-3” “4-6” “7+” yazan 4 kutucuğu göreceksiniz. Bunların içinden “4-6” yazan bölümü işaretliyoruz.

Sağ tarafında alt-üst oynarken kullandığımız “A” “Ü” seçenekleri var. Biz “Ü” kutucuğunu işaretliyoruz.

3.5 üst nasıl oynanır?

Bu yaptığımız kodlamanın anlamı oynadığımız maçta 3 5 üstü yani en az 4 gol olacak demektir. İddaa da 3.5 gol üstü nedir, nasıl oynanır sorularını resimli anlatım ile sizlere aktardık. Yazımızı sonlandırmadan önce 3.5 gol üstü ve diğer seçenekleri tek maça veya canlı maça oynayıp yüksek oranlar ile daha fazla kazanabileceğiniz internetten online iddaa sitelerinden en çok can alıcı olanları giriş butonlarıyla sizlere sunuyoruz. Bu sitelerin hepsi lisanslı ve güvenilir sitelerdir. Daha fazla kazanmak ve bu tarz işaretleme vs gibi ekstralarla uğraşmadan evinizden istediğiniz zaman iddaa oynama fırsatını kaçırmamak için tek yapmanız gereken seçtiğiniz iddaa sitesinin giriş butonuna tıklamaktır. Kendinize bir şans verin ve kazanmanın tadını çıkarın. Bol kazançlı ve keyifli oyunlar…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*