İddaa Sistem 4 5 6 Kaç Para?

Merhaba arkadaşlar, sizlere önceki konularımızda iddaa sistem çeşitleri hakkında bilgiler vermiştik. Bugünkü konumuzda da iddaa sistem 4 5 6 kaç para konusunda sizlere bilgilendirme yapacağız. Bildiğiniz üzere iddaa oyunlarında sistem bizlere oldukça avantaj sağlamaktadır. Yaptığımız kuponda birkaç maç yatsa bile bizler bu kupondan para kazanabilmekteyiz.

Bu durum sistem 4 5 6 içinde geçerlidir. Bu sistem çeşidini oynayabilmek için yapmamız gereken iddaa bülteni üzerinden 6 maç seçmek olacaktır. Bunu yaptıktan sonra maçlar arasından herhangi bir banko seçmeden sistem alanında 4, 5 ve 6 kısımlarını karalamamız gerekmektedir. Misli kısmından herhangi bir şey seçmeden kuponu yatırabiliriz. Hazırladığımız bu kupon için bizlerin ödeyeceği tutar 22 TL olacaktır. Bu sistemin tam olarak nasıl hesaplandığı hakkında bilgi almak için aşağıdaki tabloya ve sizlere yaptığımız açıklamaya bir göz atabilirsiniz.

iddaa sistem 4 5 6 kaç para tutuyor?, iddaa sistem 4 5 6 hesaplama, iddaa sistem 4 5 6 kaç lira?, iddaa sistem 4 5 6 nasıl hesaplanır?, iddaa sistem 4 5 6 ücreti nedir?

Şimdi sizlere bu kısımda oynadığımız sistem 4-5-6 nasıl hesaplanır bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle sizlere yukarıda da söylediğim üzere bu sistem için 6 maç seçtik. Öncelikle üstteki tablonun sol kısmında yazan sayılardan 6’yı seçiyoruz. Bu kısım her zaman kupona yazdığımız maçı temsil eder. Daha sonra tablonun üst kısmından 4,5 ve 6 kısımlarını seçiyoruz. Bu kısımda her zaman yaptığımız sistem çeşidini temsil eder. Tablonun sol kısmı ile üst kısmı kesiştiğinde tablodaki kırmızı renkli alan ortaya çıkmaktadır. Sizlerde bunu uygulamalı olarak yapabilirsiniz. Kırmızı renkli alanda çıkan sayıları topladığımız zaman 15+6+1=22 eder burada çıkan sayı bizim kupon için ödeyeceğimiz tutarı bize verir. Yani bizler sistem 4 5 6 için 22 TL ücret ödeyeceğiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*