İddaa Toplam Gol Sayısı TG Nasıl Oynanır?

iddaa tg nasıl oynanır?, iddaa tg nedir?, iddaa toplam gol sayısı nedir?, iddaa toplam gol sayısı nasıl oynanır?

İddaa oyununun diğer bir oyun seçeneği toplam gol sayısıdır. Peki iddaa toplam gol sayısı nasıl oynanır? Bazı oyuncular bunu tg olarak kısaltıyor. Bizde şöyle diyebiliriz o zaman iddaa tg nedir, nasıl oynanır?

Toplam gol sayısı nedir?

İddaada toplam gol sayısı oyunu bir futbol maçında? atılacak gol sayısı aralığının tahmin edilmesine dayanır. TG olarak kısaltılmıştır. Toplam gol sayısı TG oyununda 4 farklı seçim bulunmaktadır.

Bunlar:

  • TG 0-1: Maçtaki toplam gol aralığı 0-1 gol olacak demektir. Yani maçta en fazla 1 gol ya da hiç gol olmayacak anlamına gelir.
  • TG 2-3: Maçtaki toplam gol aralığı 2-3 gol olacak demektir. Yani maçta toplam en az 2, en fazla 3 gol olacak anlamına gelir.
  • TG 4-6: Maçtaki toplam gol aralığı 4-6 gol olacak demektir. Yani maçta toplam en az 4, en fazla 6 gol olacak anlamına gelir.
  • TG +7: Maçtaki toplam gol aralığı +7 gol olacak demektir. Yani maçta toplam 7 ve 7’den fazla gol olacak anlamına gelir.

Toplam gol sayısı nasıl oynanır?

Örneğin 211 kodlu Lille – Lyon maçında toplam en az 2, en fazla 3 gol olacağını tahmin ediyorsunuz. O zaman Toplam Gol sayısı TG 2-3 seçeneğini oynamanız gözükmektedir. Bunun için kodlu Lille – Lyon maçının toplam gol TG kısmından 2-3 seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

TG 2-3 tahmininizin kazanması için 211 kodlu Lille – Lyon maçının 1-1, 2-1, 2-0, 3-0, 0-2, 1-2 veya 0-3 skorlarından biri ile sonuçlanması gerekmektedir.

Toplam gol sayısını anlattığımız yazımız sizlere faydalı olmuştur diye umuyoruz. Bir başka yazımızda yine sizlerle olacağız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*